Za 5 loků 12

Při občasném či každodenním sledování zpráv ze světa člověk napadne, co den to katastrofa. Napadlo vás někdy, že se nedějí náhodou? Může za ně konkrétní osoba. Ale ne, Bůh to není. A kdo tedy?

*

Jak by měl vypadat hrdina? Jaký by měl být? A je možné, aby obyčejné domácí zvíře uvyklé na pohodlí domova a životem zk(r)oušený pták dokázali zachránit svět? Vstupte s námi do reálného světa plného fantazie a dozvíte se, jestli lidský svět zvládnou zachránit dvě podceňovaná zvířata.

Michael Ende (1929 – 1995)

Bojovník proti fašismu, student činohry, především ale nejpopulárnější německý spisovatel dvacátého století, který se proslavil díly Nekonečný příběh a Děvčátko Momo a ukradený čas. Napsal také Punč přání, kterým jsme se inspirovali. Ve svých dílech se snaží o zrcadlení našeho světa a zabývá se člověkem v konzumní společnosti.
(Čerpáno z: www.cbdb.cz/autor-120-michael-ende, 6. 5. 19).

Premiéra 9. června 2019

Divadlo Kámen

19:30

Repríza 11. června 2019

Divadlo Kámen

19:30

Brzy zde nabídneme možnost koupit si vstupenky.

Představení trvá cca 60 minut.

Námět & režie: Lucie Zdráhalová
Hrají: Martin Hůla, Filip Kábrt, Eliška Přítulová, Markéta Sára Pokorná, Viktoria Königová, Libuše Turjanicová, Pavlína Šámalová, Oldřiška Kábrtová, Radek Lüftner, Radka Matějovičová, Michal Jouja

Sledujte i Facebookovou událost